Innskutte premier (høst) og krav på refusjon / startkontingenter KM/DM/NM 2020

Minner om at klubben IKKE mottar lister over innskutte premier. Krav på innskutte premier for høsten 2020 må således gjøres innen 30.11.20 ved å sende inn kopier av resultatlister som viser pengepremien.

Utestående refusjonskrav (utlegg) og startkontingenter for KM/DM/NM (personlig og lag) må sendes inn snarest og innen 30.11.20.

For startkontingenter gjelder krav til dokumentasjon som følger : Resultatliste, påmelding som viser kontingenten e.l, bankutskrift som viser betaling (utskrift fra «Min Idrett») evt påtegning om kontant betaling. Startkontingent for lag kreves inn av den skytter som har betalt denne.

Kravene merkes «Refusjon høst 2020» og sendes til kasserer@bergenpistolklubb.no

Forøvrig vises det til klubbens retningslinjer vedrørende refusjon av startkontingenter.

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.